Kolonie w Dźwirzynie na wakacje

Niejeden dorosłyskrępowanej zabawy z rówieśnikami z dala od domu. Oprócz tego, takie wczasy zapewniające wyżywienie i nocleg to również jeden z ważnych etapów usamodzielniania się dziecka. Z dala od rodziców uczy się ono funkcjonowania w społeczeństwie i dbania o siebie. Dzięki wytężonej pracy naszej Fundacji można zorganizować prawdziwe wakacje wielu polskim dzieciom, których rodzin nie stać na organizację prywatnych wyjazdów.

Dlaczego warto wybrać Dźwirzyno na wakacje dla dziecka?

Polskie nadbałtyckie miejscowości są niezwykle urokliwe i świetnie przystosowane do organizacji pobytów dla grup dzieci i młodzieży. Wczasy w Dźwirzynie z wyżywieniem w miejscu zakwaterowania to wciąż bardzo popularna opcja, pozwalająca zapewnić dzieciom przebywającym na wczasach nad morzem wszystko, co jest im potrzebne do komfortowego funkcjonowania. Czyste plaże, liczne atrakcje turystyczne, pyszne jedzenie serwowane 3 razy dziennie i mnóstwo możliwości rekreacyjnych gier i zabaw – to istota prawdziwych kolonii!

Kto może skorzystać z oferty wyjazdu? Naszą ofertę wakacji nad morzem kierujemy przede wszystkim do dzieci pozostających pod opieką placówek szkolnych, społecznych oraz kościelnych. Celem pobytów jest zapewnienie najmłodszym przygód, które będą mogli w przyszłości mile wspominać.

Nie wszyscy rodzice i opiekunowie mają możliwość sfinansowania rodzinnych wakacji, jakie oderwą dziecko od przebywania w mieście. Kolonie z wyżywieniem wyróżniają się możliwie jak najniższą ceną, dzięki której łatwiej jest pokryć koszt wczasów. Ta akcja Fundacji Złote Serce umożliwia przede wszystkim niwelowanie różnic bytowych pomiędzy rówieśnikami.  

Kto finansuje kolonie w Dźwirzynie?

Jako fundacja każdego dnia zajmujemy się pozyskiwaniem sponsorów, dzięki którym nasi podopieczni mogą wyjechać na wczasy z wyżywieniem obejmujące pełną opiekę nad dzieckiem. Dofinansowanie z budżetu gminy jest filarem tej działalności – wsparcie wojewodów umożliwia realizację naszych aktywności tak, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z kolonii nad morzem. Nie są to zupełnie darmowe wakacje, jednak – w porównaniu z cenami rynkowymi podobnych wyjazdów organizowanych przez prywatne podmioty – ich koszty są akceptowalne dla wielu, nawet mniej zamożnych rodzin i placówek.

Co wchodzi w skład oferty kolonijnej naszej Fundacji? Dla osób, które wybiorą jako miejsce wakacji Dźwirzyno, mamy w ofercie wczasy dla najmłodszych z wyżywieniem, a także komfortowymi i bezpiecznymi noclegami w sprawdzonych bazach, z którymi współpracujemy. Cena kolonii obejmuje również przejazd autokarowy na miejsce i z powrotem, dzięki czemu opiekunowie nie muszą obawiać się o to, czy wszystkie dzieci dotrą na miejsce.

Zapewniamy także opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, gadżety pamiątkowe oraz dostęp do mnóstwa atrakcji, dzięki którym te wczasy nad morzem będą niezapomniane!

Dźwirzyno – idealna miejscowość na kolonie

Jest między nami mnóstwo dzieci, które nigdy nie oglądały Bałtyku na żywo, a tak bardzo chciałyby wykąpać się w nim czy budować zamki z piasku na plaży. Często spędzają one całe wakacje w domach. Tymczasem towarzystwo rówieśników wpływa bardzo dobrze na budowanie więzi socjalnych i uczenie się prawidłowych zachowań.

Wczasy nad morzem w Dźwirzynie są dla nich okazją, aby poznać zasady pracy zespołowej, a także reguły panujące w społeczeństwie – to bardzo ważne dla ich przyszłości. Jeśli do tego dołączy się mnóstwo ruchu, gier edukacyjnych i zabaw w terenie, walory takich kolonii nad morzem są nie do przecenienia!

Powietrze wysycone jodem oraz możliwość kąpieli, biegania boso po plaży, spacerów po okolicznych lasach czy oglądania atrakcji turystycznych – to wszystko znajdą dzieci na koloniach w Dźwirzynie. Aktywność fizyczna jest bardzo ważnym filarem dojrzewania, a także sposobem na rozładowanie energii drzemiącej w najmłodszych. Gry i zabawy na wczasach o walorach edukacyjnych to z kolei czynniki warunkujące ich prawidłowy rozwój umysłowy. Opiekunowie zadbają o komfort pobytu podczas wakacji nad morzem, aby był to naprawdę wartościowy czas w roku dla naszych podopiecznych.

Beztroskie wakacje z wyżywieniem dla dziecka to dla wielu rodzin marzenie, które jest bardzo trudno spełnić przy niewielkich miesięcznych dochodach. Oferty prywatnych wycieczek bywają zbyt drogie jak na warunki przeciętnego gospodarstwa domowego, a także niedostępne cenowo dla wielu placówek opiekuńczych. Stąd nasza propozycja. Sprawdź, czy Twoje dziecko kwalifikuje się do wyjazdu. Chcemy podarować najmłodszym radosny czas!

Sprawdź szczegóły oferty Kolonia nad Bałtykiem w Dźwirzynie 2023

Szukasz innego miejsca nad Bałtykiem na tani obóz wakacyjny dla dzieci?
Sprawdź też nasze kolonie dla dzieci w Jarosławcu!

Scroll to Top

Ostatnia dokonana transakcja:

Ostatnia dokonana transakcja:

Ostatnia dokonana transakcja:

Ostatnia dokonana transakcja: