Kolonie dla dzieci w Jarosławcu

Fundacja Złote Serce zaprasza chętnych na letnie wyjazdy nad Bałtyk. Organizujemy kolonie dla dzieci oraz młodzieży w atrakcyjnym turystycznie regionie. Uczestnicy mają możliwość integracji z rówieśnikami z różnych części kraju. Na wczasach z wyżywieniem biorą udział w grach i zabawach oraz innych ciekawych aktywnościach. Wypoczywają nad morzem, w cichej, spokojnej miejscowości o nazwie Jarosławiec. Na wakacjach mają możliwość zdobywania nowych doświadczeń, a przede wszystkim relaksu w pięknym miejscu.

Młodzieżowe kolonie w Jarosławcu

Lokalizacja ośrodka sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Na bałtycką plażę można dotrzeć w ciągu kilku minut, prócz tego w bliskim sąsiedztwie znajduje się jezioro Wicko. Dodatkowy atut stanowią porastające okolicę sosnowe lasy. Kolonie w Jarosławcu są przeznaczone dla dzieci, które uwielbiają ruch oraz przebywanie na łonie natury. Spodobają się każdemu, kto lubi uprawiać sport oraz sprawdzać się w różnego rodzaju konkurencjach. W trakcie wczasów będzie można zapoznać się z wieloma aktywnościami oraz doskonalić nabyte umiejętności.

Do kompleksu nad morzem należą ładne tereny zielone oraz boiska sportowe, na których miłośnicy aktywności mogą grać w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę. Poza malowniczym otoczeniem na uwagę zasługuje sam ośrodek, gdzie w czasie wakacji będą wypoczywać uczestnicy. Czekają na nich przytulnie urządzone 2-, 3- oraz 4-osobowe pokoje z łazienką, telewizorem oraz balkonem. Są dobrze wyposażone, ponadto mają metraż, który zapewnia komfortowy wypoczynek. Uczestnicy kolonii z wyżywieniem będą się w nich dobrze czuć.

Warto podkreślić, że rodzice, którzy zdecydują się na Jarosławiec, wykupią dla swoich pociech wczasy z wyżywieniem. To pełna oferta kolonii, która obejmuje noclegi, transport w obie strony, opiekę pedagogów z dużym doświadczeniem, bogaty program rozrywek dla maluchów oraz nieco starszych.

Jarosławiec na wakacje z dziećmi

Szeroko rozumiana zabawa obejmuje nie tylko sport, ale i taniec – w trakcie pobytu nad Bałtykiem będą się odbywać dyskoteki. Kolonie rekreacyjne to także okazja do udziału w zajęciach artystycznych oraz seansach filmowych. Nawet gdy zawiedzie pogoda, przez co przyjdzie zrezygnować z części animacji, na wczasach z wyżywieniem z pewnością nikt nie będzie się nudził. O dobre samopoczucie dzieci i młodzieży na wakacjach dbają wykwalifikowani animatorzy, prócz tego w kompleksie mieszczą się świetlice. Można w nich zagrać w piłkarzyki, tenisa stołowego lub bilard. Inna opcja to oglądanie telewizji.

Z naszej oferty mogą korzystać osoby od 7. do 16. roku życia. Program wyjazdu na wakacje opracowano w taki sposób, aby interesował każdego, od uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, po licealistów. W trakcie 10 dni pobytu nad morzem dzieci biorą udział w licznych zajęciach. Doskonalą nowe umiejętności, uczą się współpracy w grupie, a także pracują nad swoją kondycją. Wrócą z nadmorskich wczasów z wyżywieniem opaleni, z mnóstwem wspomnień oraz nowymi znajomościami, które mogą podtrzymywać do kolejnego spotkania.

Piękna okolica, mnóstwo możliwości spędzania czasu – wszystko to sprawia, że Jarosławiec idealnie nadaje się na wakacje z dziećmi. Do miejscowości można później przyjechać z rodzicami albo przyjaciółmi. W zależności od potrzeb można zorganizować zarówno dłuższy pobyt z wyżywieniem, jak i weekendową wycieczkę.

Idealne wczasy nad morzem w Jarosławcu

Oferta Fundacji Złote Serce daje szansę na letni wyjazd tym, którzy w innych okolicznościach nie byliby w stanie sobie na to pozwolić. Wczasy nad morzem to propozycja dla tych, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom wspaniały pobyt, ale dysponują ograniczonym budżetem. Organizacja wychodzi naprzeciw potrzebującym z różnych środowisk. Za sprawą jej działań więcej młodych osób ma możliwość cieszenia się wakacjami z wyżywieniem.

Wspólne przebywanie z dala od rodziców, poza domem, rozwija umiejętności interpersonalne. Daje możliwość poznawania świata, ale również wpływa pozytywnie na kreatywność, uczy samodzielności, zaradności oraz asertywności. Wczasy nad morzem to dobre rozwiązanie dla dzieci, które mają trudności z nawiązywaniem kontaktów. Osoby nieśmiałe oraz wycofane będą mogły na wakacjach otworzyć się na nowe znajomości.

Fundacyjne kolonie z wyżywieniem są dostępne w niskich cenach, ponieważ umożliwia to dofinansowanie z budżetu gminy Wrocław. Dzięki temu z wczasów mogą korzystać młodzi ludzie z mniej zamożnych rodzin – chętni z placówek pomocy społecznej, kościelnych oraz szkół. Polecamy Jarosławiec tym, którzy chcieliby wysłać potomstwo na kolonie. Dzieci wrócą z wakacji szczęśliwe i będą wspominać wyjazd nad morze jeszcze długo po nim.

Sprawdź szczegóły oferty Kolonia nad Bałtykiem w Jarosławcu 2023

Szukasz innego miejsca nad Bałtykiem na tani obóz wakacyjny dla dzieci?
Sprawdź też nasze kolonie w Dźwirzynie na wakacje!

Scroll to Top

Ostatnia dokonana transakcja:

Ostatnia dokonana transakcja:

Ostatnia dokonana transakcja:

Ostatnia dokonana transakcja: