Tanie kolonie nad Morzem Bałtyckim dla dzieci

Serdecznie zapraszamy nad Bałtyk! Fundacja Złote Serce organizuje wakacyjne wyjazdy dla młodzieży. Zachęcamy rodziców do wysyłania pociech na tanie obozy do nadmorskich miejscowości. W trakcie organizowanych przez nas kolonii podopieczni biorą udział w przeróżnych aktywnościach na świeżym powietrzu. Rozrywkę dostosowaną do potrzeb uczestników zapewniają wykwalifikowani animatorzy, a o bezpieczeństwo na wakacjach dbają pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem.

Wakacje nad Morzem Bałtyckim

Nasza fundacja dokłada wszelkich starań, aby zapewnić gościom atrakcje odpowiednie do ich wieku, kondycji oraz zainteresowań. Na tanie wakacje nad Morze Bałtyckie przyjeżdżają do nas chętni, którzy ukończyli 7 lat, ale nie mają więcej niż 16 lat. Animatorzy kolonii to specjaliści ze świetnym podejściem do swoich podopiecznych. Przygotowują na wyjeździe rozmaite gry, zabawy oraz konkursy. Dzieci mogą liczyć na obozie na szereg atrakcyjnych zajęć na łonie natury, a także na terenie kompleksu. Ośrodek dysponuje zielonymi strefami oraz boiskami sportowymi, na których można grać w gry zespołowe (typu siatkówka, koszykówka czy piłka nożna).

W razie niepogody koloniści mają do dyspozycji świetlice. Na wakacjach mogą oglądać telewizję albo doskonalić umiejętności np. w tenisie stołowym. Niezależnie od aury żadne dziecko nie zazna nudy w trakcie pobytu organizowanego przez fundację.

Atrakcyjne kolonie dla dzieci nad morzem

Wśród licznych zalet wakacyjnych wyjazdów można wymienić pozytywny wpływ na rozwój dziecięcej psychiki. W ciągu 10-dniowego pobytu pociecha będzie miała mnóstwo okazji do nauki poprzez zabawę. Tanie kolonie dla dzieci nad Morzem Bałtyckim lub w jakimkolwiek innym miejscu to często poważny test zarówno dla samych kolonistów, jak i rodziców. Ci drudzy muszą się oswoić z myślą, że potomek przebywa z dala od domu, bez ich kontroli (opieki). Z kolei pierwsi uczą się współpracy z rówieśnikami, dzielenia się, rozwijają empatię, a nierzadko też asertywność. Obóz znajdujący się setki kilometrów od strefy komfortu, którą jest rodzinny dom, to dla wielu uczestników lekcja dojrzałości.

Zachęcamy do wzięcia pod uwagę naszej oferty tanich wakacji, zwłaszcza gdy dziecko wydaje się niesamodzielne lub nieśmiałe. Przebywanie w pięknym otoczeniu oraz udział w rozmaitych animacjach ułatwi mu oswojenie się z nowymi sytuacjami. Po powrocie z obozu będzie odważniejsze w kontaktach z kolegami w szkole. Poza tym kolonie nad Morzem Bałtyckim to mnóstwo wspomnień, którymi po wyjeździe może dzielić się z przyjaciółmi w klasie. Będzie miało co opowiadać na przerwach, zdobywając tym uznanie w oczach innych uczniów.

Tanie obozy dla dzieci nad morzem

Wakacyjne propozycje, które przygotowaliśmy, są skierowane do rodziców z mniej zamożnych środowisk, których nie stać na opłacenie drogiej wycieczki. Tanie kolonie rekreacyjne nad Morzem Bałtyckim polecamy opiekunom dzieci z placówek szkolnych oraz pomocy społecznej. Taki wyjazd to także gest w stronę rodzin zwracających się z prośbą o wsparcie do organizacji kościelnych. Pragniemy zapewnić im możliwość cieszenia się wakacjami pomimo mniejszego budżetu. Do współpracujących z nami ośrodków można wysłać pociechę bez konieczności znacznego uszczuplania finansów.

Możemy oferować tanie obozy nad Morzem Bałtyckim, gdyż uzyskaliśmy dofinansowanie z ramienia gminy Wrocław. Jednocześnie tego rodzaju wyjazdy nie różnią się niczym od droższych pobytów. Kompleksy, w których uczestnicy będą przebywać w trakcie kolonii, są bardzo dobrze wyposażone. Mają przytulne, komfortowo urządzone kilkuosobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym znajduje się łazienka oraz telewizor.

Młodzieżowe wyjazdy nad morze

Istotną zaletę fundacyjnej oferty stanowi niezwykle atrakcyjna lokalizacja. Zapraszamy chętnych do przyjazdu do jednego z najpiękniejszych obszarów Polski – na wakacje nad Bałtyk. Niezmiennie od lat przyciąga tysiące turystów z różnych zakątków kraju oraz innych państw. Maluchy uwielbiają wyjazdy nad Morze Bałtyckie. Ośrodki, w których odbywają się tanie kolonie, mają nowoczesną infrastrukturę, a malownicze otoczenie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz. Od nadmorskiej plaży dzieli je niewielki dystans, więc uczestnicy obozów mogą cieszyć się widokiem wody, kiedy tylko zapragną.

Ten rejon sprzyja aktywności, a także poprawie kondycji. Wakacje na świeżym powietrzu, zwłaszcza na plaży, mają pozytywny wpływ na układ oddechowy. To zasługa nie tylko odżywczego jodu, ale i licznie porastających okoliczne tereny lasów sosnowych. Rodzice mogą mieć pewność, że ich dziecko wróci z obozu nad Morzem Bałtyckim radosne, zahartowane, ze znacznie większą odpornością organizmu.

Tanie kolonie nad Morzem Bałtyckim

Zachęcamy do przejrzenia programu naszych propozycji. Organizujemy pobyty w nadmorskich miejscowościach w różnych terminach, co pozwala dobrać najbardziej dogodny czas dla danej rodziny. Tanie kolonie nad Morzem Bałtyckim to wspaniały pomysł na wakacje dla każdego, nie tylko tego, kto uwielbia ruch na dworze. Gwarantujemy, że zarówno kilkulatek, jak i uczeń szkoły średniej będzie zachwycony takim wyjazdem. Zapewne w przyszłym roku poprosi rodziców o ponowne wysłanie go na obóz nad Bałtyk.

Szukasz tanich obozów dla dzieci i młodzieży nad Morzem Bałtyckim? Nasze propozycje:
Kolonie w Dźwirzynie na wakacje
Kolonie dla dzieci w Jarosławcu

Scroll to Top

Ostatnia dokonana transakcja:

Ostatnia dokonana transakcja:

Ostatnia dokonana transakcja:

Ostatnia dokonana transakcja: